Доставка | Оплата | Повернення

ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА НАКЛЕЙОК

Так, безкоштовна доставка!)

Ми впевнені, що у хороших інтернет магазинах – безкоштовна доставка!

А ще ми впевнені в якості своїх наклейок!

А також вважаємо, що під час продажу товару, не повинно бути різних прихованих платежів і коммісій, які клієнт повинен оплачувати при отриманні товару.

Тобто, на нашу думку, ціна на сайті – це і є та ціна, яку клієнт оплатить при купівлі товару! І вона є актуальною.

Ми можемо надіслати наклейки післяплатою Новою Поштою. Винятком є наклейки на сноуборди і наклейки на замовлення. Так як ці наклейки виготовляються за вашими розмірами, ми просимо за них повну передплату. Але, як і обіцяли, буде безкоштовна доставка!)

Наклейки добре запаковані. Тож не хвилюйтесь, ви отримаєте їх цілими та неушкодженими. Також у вас завжди є можливість перевірити товар перед тим, як його забрати. Якщо раптом щось трапилося – напишіть нам або надішліть фото. Ми спробуємо вирішити питання швидко на вашу користь. Весь товар під час відправлення страхується. Так що все буде гаразд)

Усі пересилки та комісії оплачуємо ми. Ви платите лише за наклейку!

Самовивозу у нас немає. Це дуже зобов’язує за часом та місцем, тому лише відправлення Новою поштою.

Ви без проблем можете оплатити наклейки карткою на рахунок ФОП або онлайн через систему   

Ми намагаємось максимально швидко відправляти наклейки, так як все що є на сайті – все є в наявності.

Купуючи наклейки у нас, ви купуєте наш якісний сервіс!

ПОВЕРНЕННЯ НАКЛЕЙОК

  1.  Наклейки на клавіатуру можна повернути протягом 14 днів після покупки. Наклейки мають бути новими, не використаними, точно у такому вигляді, як ми вам їх відправили. Повернення відбувається через Нову Пошту з допомогою покупця. Перед поверненням рекомендуємо вам зв’язатися з менеджером та попередити його про повернення. Після отримання і перевірки наклейок ми з вами зв’яжемося та уточнимо реквізити для повернення коштів. Гроші перерахуємо максимально швидко, як це можливо. Друзі, якщо ви повернете товар, який не буде мати товарний вигляд, нам доведеться відправити вам його назад. Ну а якщо вам просто щось не підійшло – проблем із поверненням не буде.
  2. Наклейки на ноутбуки та сноуборди  поверненню не підлягають. Вони виготовляються індивідуально для Вас. Тому наполегливо рекомендуємо задати всі питання, що вас цікавлять, до оплати та виготовлення наклейки, щоб ваші очікування були максимально правильними.