Відповіді на найпопулярніші питання

Скільки коштує доставка наклейок на клавіатуру? 

Доставка тарифікується згідно тарифів Нової Пошти. Оплата наклейок при отриманні у відділенні Нової Пошти або на карту.

А я плачу комісію за переказ післяплати? 

Ні! Ні! Ні!) Комісію за післяплату оплачуємо ми. Ви платите лише за доставку наклейки на пошту!

Я шукаю мову клавіатури, якої немає у вас на сайті. Чи можете ви її зробити?

Ви можете замовити наклейку на клавіатуру на замовлення. Напишіть нам і якщо ви готові почекати – ми зробимо вам наклейку на клавіатуру з необхідною мовою.

Мені зручніше оплатити карткою, а не готівкою на Новій Пошті.

Без проблем =) Можете оплатити на карту-ключ/рахунок ФОП Приват Банку або ми надішлемо вам посилання для оплати через сервіс прийому платежів LiqPay.

Яка гарантія на наклейки?

Ми займаємося наклейками з 2013 року. Більшість із них все ще використовуються.) Якщо ви будете незадоволені якістю наклейок – ми повернемо вам гроші або замінимо на нові.

Як довго наклейки не стираються?

Наші наклейки взагалі не стираються! Єдине, що можливо, це зачепити їх чимось-якось і тоді може віддертись ламінація (що важко зробити) або не правильно наклеїти і під наклейку почне потрапляти пил, тоді з часом вона відклеїться. Також надмірне нагрівання ноутбуку може призвести до відшарування. В інших випадках, наклейки тримаються добре і не стираються.

Як правильно наклеїти наклейку на кришку ноутбука?

Тут ви знайдете детальну інструкцію щодо поклейки наклейки на кришку ноутбука – Інструкція поклейки наклейки на ноутбук

Які наклейки ви продаєте? 

У нас можна купити наклейки на клавіатурунаклейки на ноутбукнаклейки на сноуборд . Якщо вас цікавлять наклейки на інші товари, пишіть чи дзвоніть, постараємося вам допомогти.

Хочу самовивезти наклейку!

Ми не ховаємося, але самовивозу у нас немає. Це дуже не зручно, тому що прив’язує за часом усіх. На Новій Пошті ви можете розглянути наклейки і навіть відмовитись, якщо вам щось не сподобається.