Угода користувача інтернет-магазина NALEPI.COM.UA

Інтернет-магазин NALEPI.COM.UA (далі Інтернет-магазин) з одного боку та замовник товарів (далі – Покупець) з іншого боку зобов’язуються дотримуватись умов цієї Угоди.

1. Дані користувача

1.1. Здійснюючи будь-які дії та/або оформлюючи замовлення на сайті NALEPI.COM.UA Покупець погоджується з цими умовами.

1.2. Особисті дані Покупця не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги з продажу товарів, представлених на сайті. Інтернет-магазин NALEPI.COM.UA залишає за собою право використовувати дану інформацію з маркетинговою метою (аналіз даних про продаж товарів, сегментація клієнтів, аналіз відвідуваності сайту, розсилання маркетингових повідомлень клієнтам).

1.3. Залишаючи особисті дані на сайті NALEPI.COM.UA, Покупець погоджується надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані.

1.4. Покупець має право запросити, змінити чи видалити свої особисті дані. Для цього Покупцеві необхідно заявити відповідну вимогу, надіславши її на відповідну контактну адресу, вказану на сайті, або зателефонувавши за вказаною у розділі Контакти, якщо інший самостійний спосіб запиту, зміни чи видалення персональних даних не передбачений технічними можливостями сайту.

2. Прийом та обробка замовлень

2.1. Замовлення приймаються за допомогою сайту NALEPI.COM.UA, а також за телефоном, вказаним на сайті.

2.2. Якщо замовлення зроблено із сайту в робочий час (понеділок-п’ятниця з 10.00-18.00), представник інтернет-магазину підтверджує оформлення замовлення протягом години. Якщо замовлення зроблено у неробочий час, у вихідні або святкові дні, представник інтернет-магазину зв’яжеться з Покупцем найближчим робочим часом.

2.3. Після розміщення замовлення Покупець отримує повідомлення від автоматичної системи управління на вказану при замовленні адресу електронної пошти, про те, що замовлення прийнято і незабаром з ним зв’яжеться представник Інтернет-магазину для оформлення замовлення, перевірки наявності товарів, що замовляються, та уточнення умов оплати та доставки.

2.4. Замовлення не вважається оформленим, якщо Покупець не пройшов етап підтвердження замовлення представнику Інтернет-магазину за телефоном (Покупець не відповідає на дзвінок, знаходиться поза зоною дії мережі).

3. Доставка та оплата

3.1. Умови оплати та доставки товарів Покупцеві регламентуються розділом “Доставка та оплата”.

3.2. Покупець розуміє можливість виникнення ситуації, коли на доставку потрібно понад 3 робочі дні або доставка буде взагалі тимчасово неможлива. При цьому Інтернет-магазин NALEPI.COM.UA не приймає на себе жодних зобов’язань щодо відшкодування будь-яких збитків Покупця, пов’язаних із невчасним постачанням замовлення. Якщо Покупця не влаштовують строки постачання, він має право відмовитись від замовлення.

4. Видача чека

4.1. Покупець отримує фіскальний чек та/або товарний чек.

5. Умови угоди

5.1. Інтернет-магазин NALEPI.COM.UA залишає за собою право вносити зміни до умов цієї Угоди в односторонньому порядку.

5.2. Інтернет-магазин NALEPI.COM.UA має надавати у вільному доступі для Покупця умови цієї Угоди на своєму сайті.

6. Відмова від відповідальності

Інтернет-магазин NALEPI.COM.UA у будь-який час без повідомлення може вносити зміни до матеріалів та послуг, що надаються на цьому сайті, а також до згаданих у них продуктів та цін. Інтернет-магазин за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитками від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли унаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.